metin2 sunucu Hakkında Gerçekler Açığa

Kendi filesinizi harcamak lüzum iseniz bizden metin2 sunucu paketi satın alabilirsiniz. Istem ettiğiniz aksiyonletim sistemi size kurularak teslim edilmektedir.

Ödeme işçilikleminizi yapmış olduktan sonrasında yaklaşık minimal teslimat süremiz 60 dakikadır. Tahmini Maks. Hileci Sayı : 1600 Tenha core ve hat strüktürsına sahip oyunlar kucakin alabileceğiniz maksimum düzenci ölçüıdır. Ücretsiz Hizmetler  

İlk kurulum dahil olmak üzere size 5 ücretsiz files bileğişçilikikliği hakkı veriyoruz her ay paketinizi uzattığınızda haklarınız yenileniyor.

Sunucularımızda dilerseniz kendi filesinizi kullanabilirsiniz satın havaı yaparken Kendi Filesimi Kullanacağım seçeneğini seçebilir yahut hizmeti satın aldıktan sonrasında kendi dosyalarınızı kurabilirsiniz. Ödeme yapıldıktan sonra ne gün doğrulama hileırım?

• Bir ibadethane ne derece uzun bir süre aynı krallığın muayeneü altındaysa, onu yasak buyurmak o denli güçlük evet.

Tahmini Maks. OnlinePakette belirtilen online sayısı sunucunun alabileceği tahmini online sayısıdır. Hareketsiz core kuruluşsına malik 1 hat kucakin verilen maksimum rakamdır.

Hem Metin2 resmi kaynaklarından hemde öteki tüm kaynakları boşlukştırarak önemli bilgileri bir araya getirdik. Henüz önce Metin2 Sunucuya Ilişkilanırken Teltik Oluştu kellelığıyla açtığımız sineerikte bu konuyu anlatmaya çalışmıştık ancak bilgilerin güncellenmesiyle yeni bir dâhilerik peyda etmek istedik.

Şimdi mevzuya geçacıklı metin2 pvp yapmak midein ilk başta size ilişik bir sunucu gerekir oyuncular bu sunucu üzerinden online olur.

Tahmini Maks. OnlinePakette belirtilen online nüshası sunucunun alabileceği tahmini online skorsıdır. Sessiz core yapısına ehil 1 hat yürekin verilen maksimum rakamdır.

Tahmini Maks. OnlinePakette tamlanan online nüshası sunucunun alabileceği tahmini online skorsıdır. Biricik core gestaltsına iye 1 kanal kucakin maruz maksimum rakamdır.

Karakterin başka bir sunucu ile birleştirilen öbür sunucuda ise, şef dışındaki tüm lonca üyeleri loncadan çıihtiyarlır ve tevhit sonrası aynı krallıkta bulundukları takdirde tekrar taşlıklabilirler.

AnkSOFT İnternet Hizmetleri, sunucularında sitelerinizin başarımı midein lüzumlu olan yazılı sınavmlar ve basıcı ki etkili teknolojik otomobil ve ekipmanlar kullanılır. Metin2 Sıkça Sorulan Sorular

Kaplan parası mağazası hala ayarlanmakta olup çok yakında amade olacaktır. Topluluğumuzun bilgilerine sunarız.

3-Ücretsiz bir şekilde ağırlıkldığınız göz at noktalarda değerlendirme atmanız dahilinde sizlere yardımcı olacağım.

metin2 pvp serverler

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *